O firmie

Od początku naszej działalności pamietamy, że podstawą sukcesu każdej firmy jest stosowny szacunek i dbanie o potrzeby klienta. Każdy zadowolony klient pozwala na pozyskanie kolejnego. Rzetelność pozwala nam działać w branży nieprzerwanie od 1991 roku.


Historia firmy

Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1991 roku, dzięki czemu uzykaliśmy bardzo duże doświadczenie w obsłudze i naprawie samochodów. Firma świadczy pełną gamę usług od mechaniki oraz elektroniki samochodowej po pomoc drogową. Chętnie naprawiamy każdy typ oraz markę samochodu, jednak specjalizujemy się w takich markach jak VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA, SEAT, PORSCHE, LAMBORGHINI, BENTLEY, BMW, MINI, MERCEDES, MITSUBISHI, SUBARU, FERRARI, TOYOTA.

Przez lata udało nam się dobrać odpowiednio wyspecjalizowaną kadrę pracowników, którzy serwisują samochody klientów z należytą starannością, dbając o każdy element i szczegół. Szybki rozwój firmy pozwolił naszemu warsztatowi poszerzyć działalność o takie usługi jak POMOC DROGOWA 24/7, BUDOWA SAMOCHODÓW WYCZYNOWYCH, OBSŁUGA MECHANICZNA NA ZAWODACH SPORTOWYCH, jak również WYNAJEM SAMOCHODÓW ŚLUBNYCH.